Packshot Warszawa

Packshot Warszawa

marszalstudio.pl – kameralne studio w Warszawie, kreowane przez grupkę pomysłowych i ambitnych osób, które nie boją się nietypowych zadań i są otwarte na wszelkie wyzwania. Oferta studia produktowego to: fotografia produktowa, fotografia katalogowa zwana też fotografią produktu, packshoty, retusz, projektowanie graficzne (np.: foldery reklamowe), ecommerce video, filmy produktowe, prezentacje obrotowe. Nasz fotograf produktowy i projektant zadbają o wysoki poziom usług.

marszalstudio.pl zajmuje się projektowaniem graficznym związanym z identyfikacją firmy na rynku (logo, wizytówki, papier firmowy, layout stron internetowych itp.), jak również projektowaniem materiałów marketingowych i PRowych jak foldery reklamowe, ulotki, plakaty, katalogi, banery, skład tekstu…

marszalSTUDIO oferuje wysokiej jakości fotografię katalogową, fotografię produktową packshot Warszawa a także retusz i postprodukcję na wysokim poziomie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu nasz fotograf produktowy wie jak pokazać produkt z jego najlepszej strony.

Oprócz projektowania graficznego i fotografii produktowej marszalSTUDIO zajmuje się także ecommerce video! Filmy produktowe przedstawiają Twój produkt dokładniej i atrakcyjniej. Potrafią znacząco zwiększyć sprzedaż!

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje wysokiej jakości obsługi, pełnego profesjonalizmu i komunikatywności to marszalSTUDIO.pl jest najlepszym wyborem!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: marszalSTUDIO
  • Adres: Stryjeńskich 02-791 Warszawa

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.13656719999999, Długość geograficzna: 21.05027259999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 47 (ostatnio: 30.05.2019 05:09:40)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 08.12.2017 01:38:43)

Podlinkuj wpis: