Packshot Warszawa

marszalstudio.pl – kameralne studio w Warszawie, kreowane przez grupkę pomysłowych i ambitnych osób, które nie boją się nietypowych zadań i są otwarte na wszelkie wyzwania. Oferta studia produktowego to: fotografia produktowa, fotografia katalogowa zwana też fotografią produktu, packshoty, retusz, projektowanie graficzne (np.: foldery reklamowe), ecommerce video, filmy produktowe, prezentacje obrotowe. Nasz fotograf produktowy i projektant zadbają o wysoki poziom usług.

marszalstudio.pl zajmuje się projektowaniem graficznym związanym z identyfikacją firmy na rynku (logo, wizytówki, papier firmowy, layout stron internetowych itp.), jak również projektowaniem materiałów marketingowych i PRowych jak foldery reklamowe, ulotki, plakaty, katalogi, banery, skład tekstu…

marszalSTUDIO oferuje wysokiej jakości fotografię katalogową, fotografię produktową packshot Warszawa a także retusz i postprodukcję na wysokim poziomie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu nasz fotograf produktowy wie jak pokazać produkt z jego najlepszej strony.

Oprócz projektowania graficznego i fotografii produktowej marszalSTUDIO zajmuje się także ecommerce video! Filmy produktowe przedstawiają Twój produkt dokładniej i atrakcyjniej. Potrafią znacząco zwiększyć sprzedaż!

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje wysokiej jakości obsługi, pełnego profesjonalizmu i komunikatywności to marszalSTUDIO.pl jest najlepszym wyborem!